eylemlerimiz.aspx
Tiffany
Ziyal Grup tarafından satın alındıktan sonra kabuk değiştiren Tiffany'nin, bu değişimi sosyal medya hesaplarına da yansıtması gerekiyordu. Bunu başarmak için uzun vadeli bir yol haritası çıkardık ve tüm enerjimizle yola koyulduk.
Twitter Facebook Pinterest Instagram
Dockers
Rahat ve şık kıyafetleri ile erkeklerin bir numaralı giyim markası olan Dockers'ın sosyal medyada da erkeklerin vazgeçilmezi olması gerektiğine karar verdik. Markanın tüketicilerle daha fazla noktadan temas etmesini sağlayacak, blog tadında platformlar yarattık.
Twitter Facebook
Canderel
Sağlıklı ve formda bir hayatın tadına varmak isteyenler için sosyal medyada bir Canderel dünyası yarattık. Tüketicilerin hayatlarına değer katacak bilgiler sunarak, marka algısını güçlendirdik.
TwitterFacebook
Mobilizm
Araç sahibi olmanın keyfini, dertleri olmadan sunan online araç paylaşım sistemi Mobilizm için, en az sistemin kendisi kadar yenilikçi bir sosyal medya hesabı yarattık. Takipçilerimizin araç paylaşım sistemi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını ve sistemi deneyimlemesini sağladık.
Sultan
Et ürünlerinin 40 yıllık lezzet ustası Sultan Et için sosyal medya mecralarına özel Gurme Sultan markasını yarattık. Blog’unda birbirinden lezzetli tarifler vererek, Facebook ve Twitter hesabında sofra ve yemek kültürü üzerine ipuçları paylaşarak Sultan Et ürünlerinin fanatikleri oluşmasını sağladık.
Twitter Facebook
Daylong
Eczacıbaşı İlaç Pazarlama markaları arasında yer alan Daylong koruyucu güneş serisi ürünlerinin tek bir isteği vardı; ürünlerinin farkını herkesin bilmesi! Daha önce sosyal medya platformları üzerinde aktif bir iletişime geçmemiş Daylong için HiperSosyal ekibi olarak yaza girerken ürün mesajlarını herkesin zihnine kazıyacak bir sosyal medya stratejisi hazırladık ve hızla aksiyona koyulduk.
Twitter Facebook
Hardline
Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition, yoğun rekabet yaşadığı besin takviyeleri sektöründe, yurt dışından gelen rakiplerine karşı dijital dünyada da başa baş mücadele etmek istiyordu. Hardline pazarlama ekibiyle bir araya geldik. Rakip analizlerinin ardından aksiyon planı, kampanyalar ve aplikasyonlardan oluşan uzun soluklu bir plan çıkarttık. Yarattığımız dünya takipçilerimizin o kadar hoşuna gitti ki, sadece besin takviyeleri hakkında değil, spor konusunda akıllarına gelen her türlü soruyu bizimle paylaştıkları bir fan sayfasına dönüştük.
Twitter Facebook
Nefisso
Lezzet diyarı Antep’te kurulan, hedefini büyük tutarak önce ülke çapında bir kuruyemiş markasına dönüşen ardından da Avrupa’ya ihraç edilen Nefisso’nun ihtiyacı, marka ile yeni tanışan müşterilerine markayı doğru tanıtmak ve yurt dışındaki talebi artırmaktı. Sosyal medya üzerinden hem Türkiye’de hem de başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da Nefisso Kuruyemiş’in satış grafiğini artıracak bir iletişim planı oluşturduk. Yarattığımız aplikasyonlarla, yönettiğimiz kampanya ve Facebook reklamları ile hem takipçi sayısını hem de bayisi sayısını artırdık.
Twitter Facebook
Ninja
Ünlü İtalyan oyuncak firması Giochi Preziosi, ürettiği Ninja Kaplumbağalar oyuncaklarının en az çizgi filmi kadar iyi bilinmesini ve bu ilginin satışlara yansımasını istiyordu. İletişim tonu, hedef kitleyi doğru hedefleyerek ve Facebook reklamlarını etkili kullanarak kısa süre içerisinde çizgi film tadında sosyal medya hesapları yarattık.
Twitter FacebookInstagram
On Fashion
Türkiye’deki 300 satış noktası ile kadın üst giyiminin lider markalarından On Fashion’ın hayran kitlesini sosyal medya hesaplarına yansıtması gerekiyordu. Hedef kitlemizi ve onlara nasıl ulaşabileceğimizi analiz ettikten sonra, On Fashion’ı bir moda portalı haline getirmek için yola çıktık. Sosyal medya reklamlarında doğru kitleyi hedefleyerek ve sosyal medya kampanyalarını etkin kullanarak kısa süre içerisinde takipçi sayımızı hedeflediğimiz noktaya taşımayı başardık.
Twitter FacebookInstagram
Hiperaktif Digital Agency